• -₺50,00
  • Yeni

Daiwa DB-10 Barbekü Mangal

₺900,00
₺850,00 ₺50,00 kazanın
Soba ve Kazanlarda Tüm Kredi Kartlarına VADE FARKSIZ 9 Taksite Kadar Alışveriş İmkanı (Taksit Tablosu Alt Taraftadır İnceleyebilirsiniz)

Daiwa DB-10 Tezgahlı Barbekü 

Daiwa DB-10 Tezgahlı Barbekü Mangal özellikleri ile ile bahçenizde veya mekanınızda size eşsiz lezzetler hazırlama imkanı sunacak.

Adet
ÜCRETSİZ KARGO. Soba ve Kazanlarda Vade Farksız 9 Taksit İmkanı. Ürünlerimiz 2 YIL Garantilidir. WEB SİTEMİZDEKİ FİYATLAR GÜNCELDİR. Soba ve Kazanlarda Havale-EFT ile Nakit ödeme yapacaksanız irtibata geçerek İNDİRİMLİ FİYATLARIMIZI öğrenebilirsiniz. ÜCRETSİZ MÜŞTERİ HATTI: 0 850 885 06 11

 

YERLİ ÜRETİM

  KARGO BEDAVA

Not: Bacalarda 200 TL ve Üzeri Alışverişlerde geçerlidir.

  PAYTR % 100 Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikalı Yüksek Güvenlikli Web Sitesi İle Alışveriş

Daiwa DB-10 Barbekü 

Genel Özellikler

Emaye Yanma Haznesi

Neden Emaye?

Emaye, cam pudrasının yüksek sıcaklıklarda eritilmesi ile elde edilen dayanıklı, uzun ömürlü, hijyenik, yıpranmaz, çizilmez, leke tutmaz bir malzemedir. Yüksek sıcaklıkta metalin üzerinde eriyen, yayılan ve sonunda sertleşen cam pudrası, paslanmaya karşı metali sonsuz dirençli kılmakla birlikte, farklı renk ve özelliklerde olması itibarı ile tatbik edildiği yüzeye estetik ve renklilik kazandırır.

Doğal bir malzeme olması itibarı ile yüzde yüz sağlıklı olan ve ilave kimyasal madde içermeyen emaye , yüzyıllardan beri pişirme araçlarında tercih edilen ilk kaplama malzemesi olmuştur.

Emaye, kaplama piyasadaki tüm sentetik kaplamalar arasında en sağlıklı, en doğal ve en hijyenik olanıdır.

Yağ deposu sayesinde duman ve alevlenme olmaz

Yağ deposunun faydaları nedir?

Damlayan yağ ızgaraya dökülüp yağ tavasında birikme yapar oradan 2. yağ deposuna gider, kömürle yiyeceklerle temas etmeden pişirme yapar bu sayede dumanı ve kömürün alevlenmesini engeller.

Gizlenmiş baca sistemi

50 x 36 cm pişirme kapasitesi

Özel şişlik ızgara

Döküm ızgara

- Döküm ızgara kömürün yüksek sıcaklıklarına dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Özel tik ağacı

Neden tik ağacı tercihimiz olmalı ?

-Yatlarda ve gemilerde, suya temas halinde genellikle bu ağaç kullanılır. Bu ağacın deniz suyuna, böceklere, güneşe ve diğer etkenlere karşı 500 seneye yakın direnme gücü vardır.

-Tik ağacı (Tectona Grandis) anavatanı Güney ve Güneydoğu Asya olan ve dış ortam koşullarına karşı dayanıklılığı ile bilinen tropikal bir ağaçtır.

- Her türlü hava koşullarına dayanabilir. Özelliklerinden dolayı ağaçların en kıymetlisidir.

Tekerlekleri ile kolay taşınabilirlik

- Yiyeceklerin daha iyi pişmesini sağlayan kapak fonksiyonu ısıyı hapsetme dumanı önleme özelliğine sahiptir.

- Ateşin yanma oranını ayarlamak için hava ayar özelliği mevcuttur.

Neden hava ayarı kullanılır? 

Hava ayarı, açılıp kapanabilme özelliği tam yanma sağlar ve ısı ayarlamak için gereklidir, olmadığı takdirde yiyecekler yanar veya pişmez.

Ateş dinlendirme olarak kullanılır.

- Gizlenmiş baca sistemi

- Amerikan raf sistemi ile pişen yiyeceklerin sıcak kalmasını sağlar.

Raf sistemi pişen yiyeceklerin ateşe yakın olmasını ve sıcak kalmasını ve bu sayede 10-15 kişiye aynı anda sıcak servis yapabilme imkanı sağlar.

Köfte sacının diğer tellerden farkı nedir?

Köfteli sacı emaye kaplı olup yanlarda yağ hazneleri bulunmaktadır. Yiyeceklere kömürün tehlikeli dumanının gelmesini engeller ve diğer ince tellerdeki gibi yapışma olmadan sağlıklı pişirme sağlar.

- Özel şişlik ızgara

Köftelik sacını rahatlıkla çıkartıp şiş ızgarasını takarak kullanabilirsiniz.

Ölçüler: 

Demonte halde kutulu ölçüsü : 89*48*32 cm

Montaj edilmiş halde : 65*52*98 cm

Önemli NOT: Aras Kargo ile ÜCRETSİZ Gönderim yapmaktayız. Kargo Şirketleri ilçe merkezlerine uzak olan yerleşim bölgelerine teslimat yapmamaktadır. Sipariş vermeden önce adresinizin bağlı olduğu ilgili kargo şubesinin soba veya kazanınızı adresinize teslimat yapıp yapmadığını öğreniniz. Ürününüz adresinize teslim edilmeyecekse en yakın Aras Kargo şubesinden ürünü teslim almanız gerekmektedir. BİLGİLERİNİZE

Daha Detaylı bilgi için DAİWA SOBA/KAZAN Ücretsiz İletişim Hattı;

0 850 885 06 11

Daiwa DB-10 Barbekü